444 82 86

Genel İngilizce Kursu

Kartal‘da İngilizce‘yi konuşturarak öğreten MEB(Milli Eğitim Bakanlığı) Sertifikalı Yabancı Dil Kursu Eğitim Merkezi

Portakal Yabancı Dil Merkezi, bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 kurluk İngilizce kurs eğitimi sunar. Programlarımız haftada sadece 6 ya da 8 saatinizi ayırarak kariyer hedefinizin önündeki en büyük engeli kaldırmanız için tasarlanmıştır. Yoğun programlarına ders sığdırmak zorunda olan öğrenciler için ideal olan hızlandırılmış ingilizce kursu eğitimi veriyoruz.

Öğrencilerimizin iş ortamlarında, dünyanın diğer yerlerinde çalışırken ya da seyahat ederken ve başkalarıyla irtibat kurduklarında, iletişim becerilerini arttırmak amacıyla tasarlanan geniş yelpazedeki eğitim kursları sunarak, kişisel ve profesyonel gelişimlerinde yardımcı oluyoruz. İnsanlara sınırlar ve kültürler arasında daha etkin bir iletişim kurmalarında yardımcı olmanın daha büyük bir kişisel ve profesyonel başarıyı da beraberinde getireceğine ve öğrencilerimize global toplum içerisinde uyum sağlanmasına katkıda bulunmalarına destek olacağına inanmaktayız.

Büyüdükçe ve kendimizi geliştirdikçe, öğrencilerimize, kendi ülkelerinden ayrılmak zorunda kalmadan eğitimlerimizden faydalanmaları için, giderek artan fırsatlar sunmayı amaçlıyoruz.

HAFTAİÇİ İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARI

PROGRAMLAR GÜNLER DERS SAATLERİ SÜRE
HAFTA İÇİ SABAH Pazartesi,Çarşamba, Cuma 09:00 – 11:45 1.5 AY/6 hafta
HAFTA İÇİ AKŞAM Pazartesi,Çarşamba, Cuma 19:00 – 21:45 1.5 AY/6 hafta
HAFTA İÇİ İKİ AKŞAM Salı, Perşembe 19:00 – 21:45 2.5 AY/10 hafta

HAFTASONU İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARI

PROGRAMLAR GÜNLER DERS SAATLERİ SÜRE
HAFTA SONU SABAH Cumartesi, Pazar 09:00 – 11:45 2.5 AY/10 hafta
HAFTA SONU AKŞAM Cumartesi, Pazar 16:00 – 18:45 2.5 AY/10 hafta

 

MEB Onaylı İngilizce Kursu

Sınıflarımız maksimum 8 kişiliktir.

Haftada 2 saat yabancı öğretmenle konuşma derslerimiz mevcuttur.

Akıllı Tahta Sistemi ile görmüş olduğunuz dersler kayıt altına alınmaktadır.

Kaçırdığınız derslerin öğretmen tarafından sınıftaki anlatımı tarafınıza e-mail atılmaktadır.

Hafta sonu derslerin saatleri öğrencilerin ortak uygun saatlerine göre ayarlanmaktadır.

256 saat eğitim alan öğrencilerimizin MEB onaylı sınava girme hakkı vardır.

Randevu sistemi ile kaçırdığınız dersleri telafi etme imkanınız vardır.

Her kur sonunda ve her ünite sonunda testler ve video dersleri vardır.

Tek seferde birden fazla Genel İngilizce programlarına kayıt olan herkese indirim yapıyor, size kaliteli bir yabancı dil eğitimine daha uygun koşullarla ulaşma fırsatı sunuyoruz.

Peşin Ödemelerde %10 İNDİRİM!

Taksitli ödemelerde kur fiyatının %50’i peşin alınır, kalan kısmı kurs süresi kaç ay sürüyorsa o kadar taksit yapılır

Başlangıç seviyesi, çok az bir İngilizce bilgisine sahip ya da hiç İngilizce bilmeyen öğrencilerimizin bu güçlü ve uluslararası dili öğrenmeye yönelik cesur bir adım atmaları için programlanmıştır. Bu kurda size, kullanabileceğiniz faydalı kelimeler ve gramer kurallarını öğretmekle iyi bir başlangıç yapma olanağı sağlıyoruz.
Bu kurda, basit gramer ve kelimeler hakkında bilgi alacaksınız ancak istediklerinizin çoğunu hala ifade edemeyebileceksiniz. Basit sohbet, alışveriş, telefon görüşmeleri, havaalanı işlemleri, otel rezervasyonlarında kullanabileceğiniz günlük İngilizce ifadeler hakkında eğitim alacaksınız.
Basit bazı fikirlerle çevrenizdekileri tanımlayabileceksiniz. Artık, kullandığınız sözcüklerin sayısını arttırabilir ve gramerinizi geliştirebilirsiniz. Sosyal alanlarda kullanabileceğiniz ifadeler ve duyguların açıklanması gibi günlük İngilizce olanaklarını keşfedeceksiniz.
Artık, kendinizi İngilizce olarak ifade etmek için yeterli bilgiye sahipsiniz ancak bundan sonra daha az hata yapmayı ve kelime dağarcığınızı geliştirmeyi istiyorsunuz. Bu seviye, fikirlerinizi açıklarken, istek ya da tekliflerde bulunurken, duygularınızı belirtirken, sosyal yaşamda kullanacağınız günlük İngilizce ifadeleri daha geniş bir kapsama taşımanızda size yardımcı olacaktır. Önceki seviyelerde öğrendiğiniz gramer yapılarını gözden geçirecek ve diğer gramer olanaklarını keşfedeceksiniz. Ayrıca, kelime yapıları, sıfatlar, eş anlamlılar, deyimler ve birleşik adlar konularında çalışarak sözcükleri daha iyi anlama şansına sahip olacaksınız.
Artık, İngilizceyi kendinize güveni kazanmış olarak kullanma yolunda olacaksınız. Bu seviyede, bağlantılı konuşma özelliklerini kullanarak, öncekinden daha karmaşık düşünceleri ifade etmeye ve bu şekilde kelimeleri telaffuz etmeye başlayacaksınız. Kültürlerarası gelenekler, spor ve hayat hakkında konuşmalarınızda günlük İngilizceyi daha geniş bir kapsamda kullanacaksınız.
Konuşmalarınıza vurgular ekleyerek ve karşıt görüşleri dile getiren, karşınızdakileri ikna eden ve anlık konuşma becerilerini kazanarak sosyal alanda kullanacağınız günlük İngilizce ifadeleri daha da geniş bir kapsama taşıyacaksınız. Dilde zaman yapıları, makaleler, karmaşık cümleler ve hitabet, koşullu cümleler ve devrik cümle yapılarının da aralarında bulunduğu geniş kapsamlı bir gramer eğitimi alacaksınız. Cümle bağlamından anlamları tahmin ederek, altyazıları, kelimelerin birlikte kullanımını ve çok sözcüklü fillilerin yapısını anlayarak, kelime dağarcığınızı daha da geliştireceksiniz.