Yabancılar İçin Türkçe Dersleri

Portakal English yabancı dil bilgisine sahip, alanında uzman, tecrübeli öğretmen ekibiyle güvenilir ve kaliteli Türkçe dersleri hizmetleri vermektedir.

Ülkemizde son yıllarda artan yabancı nüfusu, Türkçe Dersleri konusunda oluşan talebi de artırmış bulunmaktadır. Portakal English, yılların verdiği tecrübe ile yabancılara özel Türkçe Kursları konusunda kendini geliştirmiş, başarılı bir şekilde Türkçe öğretmeyi amaçlayan eğitim sistemi oluşturmuş ve kalitesini kanıtlamıştır.

 

Türkçe Dersleri Kimler İçin Gereklidir?

Ülkemizde bir çok insan Türkçe dersi denildiğinde, ülkemizde düzenlenmekte olan sınavlar için organize edilmiş kursları düşünmektedir. Oysa Türkiye’de son yıllarda artan yabancı nüfusu ile yabancıların da Türkçe öğrenme ihtiyacı oluşmuştur. Türkiye’de hem çalışmak hem de yaşamlarını idame ettirmek için bulunan yabancılar, profesyonel ve günlük yaşamda Türkçe konuşup anlaşabilmek istemektedirler. Bunun yanında vatandaşlık işlemleri için de Türkçe bilmek önemlidir.

Kariyerine Türkiye’de devam etmekte olan yabancılar, çevresiyle daha rahat bir şekilde iletişim kurmanın yanında iş yaşamında da başarılı olabilmek adına Türkçe öğrenmek istemektedirler. Bu sayede profesyonel iletişimlerini geliştirebilmektedirler.

Türkiye’de yaşayan ve profesyonel yaşam yerine Türkiye’nin güzellikleri için burada bulunan yabancılar, çevreleriyle daha iyi iletişim kurarak ülkemizin kültürünü ve insanlarını daha iyi anlayabilmek istemektedirler. Bu durum da yabancılar için Türkçe dersleri talebini artırmaktadır.

Portakal English Türkçe Dersleri Kalitesi

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile yabancılara Türkiye’nin en kaliteli Türkçe derslerini vermektedir. Sektöründe lider olan Portakal English geliştirdiği eğitim sistemi ve eğitim programı ile yabancılara ihtiyaç duydukları alana göre ders verebilmektedir. İster sektörel iletişim için olsun ister günlük yaşam için olsun Portakal English Türkçe Dersleri ile kısa sürede Türkçe konuşabilir, kolaylıkla iletişim kurabilir ve çevrenizi anlayabilir duruma gelebilirsiniz.

Türkçe Derslerine sitemiz üzerinden ön kayıt yaptırabilir, kurs sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilir ve iletişim numaralarımızı arayarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Portakal Şirketler Grubu güvencesi ile hizmet vermekte olan Portakal English güvenilir, kaliteli ve planlı eğitim verebilme kapasitesiyle Türkiye’nin önder dil kurslarından bir tanesidir.

Portakal English öğretmen kadrosu, öğrencilerimizin farklı dillerine hakim, öğretme teknikleri konusunda uzman ve yılların verdiği deneyime sahip, seçkin bir ekipten oluşmaktadır.


Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 153 değerlendirme