Business English (İş İngilizcesi)

İngilizce, dünyadaki uluslararası iş iletişiminin %80’inde ve dünya ticaret ve mali işlemlerinin büyük bir çoğunluğunda kullanılmaktadır.
Portakal Yabancı Dil Merkezi, Şirketlerin artan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bire bir ya da küçük gruplu kurslar ile katılımcılara iş ingilizcesi iletişim yeteneklerini arttırma ve günümüz iş dünyasındaki başarıyı yakalamalarında yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Portakal Yabancı Dil Merkezi’ nde

• İlk olarak, kendi hedefleriniz, öğrenme tarzınız ve eğitim ihtiyaçlarınızı belirlemek için kapsamlı bir ihtiyaç değerlendirmesi gerçekleştirilecektir. Bu şekilde, İş İngilizcesi kursunuzun, bütünüyle özel dil ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılması sağlanacaktır.

• İhtiyaç değerlendirmeniz esas alınmak suretiyle, sizin için uzman bir eğitmen tayin edilecektir. Bütün eğitmenlerimiz dört ila yirmi yıllık
İngilizce eğitim tecrübesine ve öğretim diploması ya da Yüksek Lisans/Doktora derecesine sahiptirler.

• Kurs saatleriniz, programınıza uygun olacak ve kurs yeriniz tercihleriniz doğrultusunda belirlenecektir (ofisinizde, işyerinizde ya da kurumumuzda)

• Eğitmeniniz, tamamen, size, profesyonellere yönelik İngilizce öğretmek üzerine yoğunlaşacak olup bundan dolayı gelişim sürecinizi izleyerek eğitim hızını ayarlayacaktır.

Online Kayıt Formu

Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)