Genel Arapça Kursu

Portakal Arapça Dil Merkezi, bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 kurluk Arapça eğitimi sunar. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik Arapça ya da İş Arapçasını öğretmeye yöneliktir. Kartal‘da Arapça’yı konuşturarak öğreten tek dil eğitim merkezi.

Portakal Yabancı Dil Merkezi iş, mesleki ve akademik çalışmalarınızda gereksinim duyacağınız Arapça kursu, uluslar arası dil öğretim standartlarına uygun olarak 8 kişilik ve her türlü teknolojik donanıma sahip sınıflarda alanlarında uzman öğretim kadrosuyla sunar. Arapça öğretmen kadromuz, Arap dilindeki yetkinliği uluslar arası kurumlarca belgelenmiş Arapçanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde üniversite eğitimi almış uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. Böylece daha ilk derslerden itibaren pratik Arapça konuşma becerisi geliştirilmekte ve Arap kültürü ile entegrasyonda sağlanmış olmaktadır.

Ülkemizde Arap ülkeleriyle artan ticari ilişkiler Arapçaya ilgiyi arttırmış ve birçok kurumsal şirket çalışanının temel ihtiyacı haline gelmiştir. Arapça Dil kursu, özel ve grup derslerinin yanı sıra, kurumsal şirketlere ‘Ticari ve iş Arapçası’ dersleri de vermektedir. Eğitimler, Kurumların kendi bünyelerinde gerçekleşebileceği gibi kursumuz bünyesinde de verilebilmektedir. Esnek programların uygulandığı eğitimler, kurum çalışanlarının ihtiyaçlarına, çalışma saatlerine ve dil seviyelerine göre ayrılmakta, ticari diyaloglar, yazışmalar, ithalat-ihracat dili, sözleşme metinleri gibi iş hayatının tüm alanlarını kapsamaktadır.


Neden Arapça Öğrenmeliyiz ?

İletişim

Arapça dili, tüm dünyada en çok kullanılan 5. dildir. Arapça’nın konuşulduğu başlıca ülkeler Suudi Arabistan, Mısır, Cezayir Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Yemen, Bahreyn…

İş Dünyası

Arapça özellikle son yıllarda artan yatırımlarla birlikte şirketlerin en çok tercih ettikleri yabancı dillerden biri haline gelmiştir. Arapça öğrenmek, kariyerinize yapacağınız en etkili yatırımlardan biridir.

Kültür

Arapça dil eğitimi, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin akademik çalışmalarının yanı sıra, AOF İlahiyat bölümü öğrencileri ve KPDS Arapça sınavına girecek tüm adaylar için zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Arapça ayrıca tüm dünyada milyonlarca Müslüman’ın kutsal kitabı olan Kuran-ı Kerim’in dilidir. Arapça dilini bilmek dini eğitimle ilgilenen herkese ciddi bir katkı sağlamakta, tefsir, hadis ve fıkıh alanlarında mutlak başarıyı getirmektedir.


ARAPÇA KURS EĞİTİM PROGRAMLARI

KUR SEVİYE TOPLAM
DERS SAATİ
HAFTALIK
DERS SAATİ
SÜRE FİYAT
1 BAŞLANGIÇ 60 SAAT 6 SAAT 2,5 AY 1.200 TL
2 TEMEL 60 SAAT 6 SAAT 2,5 AY 1.200 TL
3 ORTA ÖNCESİ 60 SAAT 6 SAAT 2,5 AY 1.200 TL
4 ORTA 60 SAAT 6 SAAT 2,5 AY 1.200 TL
5 ORTA ÜSTÜ 60 SAAT 6 SAAT 2,5 AY 1.200 TL
6 İLERİ 60 SAAT 6 SAAT 2,5 AY 1.200 TL

Sınıflarımız maksimum 8 kişiliktir.

Haftada 2 saat yabancı öğretmenle konuşma derslerimiz mevcuttur.

Akıllı tahta sistemi ile görmüş olduğunuz dersler kayıt altına alınmaktadır.

Kaçırdığınız derslerin öğretmen tarafından sınıftaki anlatımı tarafınıza mail atılmaktadır.

Hafta sonu derslerin saatleri öğrencilerin ortak uygun saatlerine göre ayarlanmaktadır.

Randevu sistemi ile kaçırdığınız dersleri telafi etme imkanınız vardır.

Her kur sonunda ve her ünite sonunda testler ve video dersleri vardır.


ARAPÇA KURS FİYATLARI VE ÖDEME KOŞULLARI

1. KUR 2. KUR 3. KUR
1.200 TL 1+2 KUR 1.000TL 1+2+3 KUR 1.500TL
NORMAL FİYAT İNDİRİMLİ FİYAT İNDİRİMLİ FİYAT

Peşin Ödemelerde %10 İNDİRİM!

Taksitli ödemelerde kur fiyatının %25’i peşin alınır, kalan kısmı kurs süresi kaç ay sürüyorsa o kadar taksit yapılır

Kampanyalarda artı olarak öğretmen, öğrenci yada herhangi bir indirim yapılmaz.


Online Kayıt Formu

Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)