444 82 86

Hakkımızda

Portakal Yabancı Dil Merkezi 2000 yılından bugüne kadar İstanbul Anadolu Yakasında Kartal’da hizmet vermektedir. İngilizce ve Almanca olmak üzere Rusça, Arapça, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde eğitim verilmektedir. Eğitimin yanı sıra Dil Merkezimizde ve sosyal alanlarda aktiviteler düzenlenmektedir. Seviye koşulu olmadan tüm öğrencilerimiz için Pratik Konuşma Sınıfları oluşturulup öğrencilerin hızlı ve akıcı konuşması hedeflerimiz arasındadır. Öğrenilen dillerde Gramer’in yanı sıra konuşma dilide çok önemli bir yere sahiptir. Kartal’da bulunan yabancı dil merkezimiz tüm bunların kaliteli eğitimin garantisine tüm öğrencilerine vermektedir.

İstanbul’un her yerinden ulaşımın kolay olduğu Kartal İlçesindeki Yabancı Dil Merkezimiz yerli yabancı, alanlarında profesyonel eğitim kadrosu, 12 kişilik multimedya sınıfları ve tüm teknolojik donanımı ile öğrencilerin kariyerlerinde atacakları adımlarda onların yanında yer alır. Seviye tespit sınavları vasıtası ile yabancı dili öğrenme amacı aynı ölçüde olan öğrenciler aynı gruplarda yer alıp, sosyal faaliyetlerde, okuma ve sinema kulüpleriyle, sosyal ve eğlenceli bir eğitimi Portakal Yabancı Dil Merkezi ile tadacaktır.

YDS, TOEFL, KPDS, ÜDS ve Yeterlilik (PROFICIENCY) sınavlarına alanlarında uzman öğretmen kadrosu ile Portakal Yabancı Dil Merkezi hazırlanabilir. Aylık deneme sınavları ve danışman öğretmenler tarafından değerlendirilip gerekli bilgileri alabilirsiniz

Vizyonumuz

Portakal Yabancı Dil Merkezinin vizyonu,
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak….

Misyonumuz

Portakal Yabancı Dil Merkezi,

Güvenilir,

Hızlı,

Yüksek sorumluluk duygusuyla,

Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan,

Kalite bilincinden asla taviz vermeden,

Sürekli gelişim inancıyla,

İş ahlakına bağlı kalarak,

Müşteri beklentilerinin ötesinde çözümler sunan ve iş birliği kurmayı hedefleyen

Uluslar arası referanslara sahip bir şirkettir…

GENEL MÜDÜR

Gürkan GÜLPINAR

portakal-english

portakal-english

portakal-group