Genel Rusça Kursu

Portakal Yabancı Dil Merkezi, bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 kurluk Rusça Dil Kursu ile 12 kişilik sınıflarda hızlı bir şekilde ilerleme göstermenizi ve gerek duyulan konulara odaklanmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik Rusça ya da İş Rusçasını öğrenmeye yöneliktir. Eşit bilgi seviyesine sahip öğrencilere, her bir grup için, söz konusu grubun gereksinimleri doğrultusunda, ayrı bir program düzenlenmektedir.

Rusça Dil Eğitimi, alanlarında uzman Rus ve Türk eğitmenler tarafından verilmektedir. Dil eğitiminin yanında Rus kültürüyle Rusça kaynakları çözümleyerek tanışacak Rusya’da sosyal yaşamla ilgili geniş bir eğitim alacaksınız.

Kartal‘da Rusça’yı konuşturarak öğreten tek dil eğitim merkezi.


Neden Rusça Öğrenmeliyiz ?

İletişim

Rusça Birleşmiş Milletler’in resmi dillerinden biridir. Devlet ilişkileri, politika ve uluslararası ilişkiler. Rusça dilinin Bağımsız Devletler Topluluğunda kullanımı, günümüzde artık otoritenin baskısıyla değil, sağladığı avantaj ve getirdiği olanaklarla birlikte önem kazanmakta ve tercih edilmektedir. Rusça dili, Bağımsız Devletler Topluluğunda, öncelikle kültür alanında olmak üzere, önemli bir rol oynamaya devam etmektedir. Rusça, kültürler arası diyalogun sağlanmasında, başka herhangi bir dille sağlanamayacak olanaklar getirmektedir. Rusça, Sovyet döneminden kalan mirasın en önemli ve olumlu parçalarından biridir.

Bilim

Rusça, günümüzde, Uluslararası bilim dünyasının ürettiği bilgilerin tartışıldığı ve yayınlandığı platformda (bütün dünyadaki bilgilerin %60 ila 70′i İngilizce ve Rusça olarak yayınlanmaktadır) bilim dili olarak kendini göstermektedir. Rusça ayrıca, dünya genelindeki iletişim sistemlerinde de (televizyon ve radyo yayınları ile uydu iletişimleri) yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kültür

Rusça, uluslararası gereksinimlere karşılık verebilen, gelişmiş, zengin ve geçmişinden güç alarak yeni gelişimlere açık bir dil olmuştur. Rusça, Rusya halkı, Rus bilim adamları, siyasetçileri ve edebiyatçılarının yaratıcılığıyla birlikte, gelişimin ve ilerlemenin ana kaynağı olmuştur.

RUSÇA KURSU EĞİTİM PROGRAMLARI

KUR SEVİYE TOPLAM DERS SAATİ HAFTALIK DERS SAATİ SÜRE FİYAT
1 BAŞLANGIÇ 40 SAAT 4 SAAT 2,5 AY 1.500 TL
2 TEMEL 40 SAAT 4 SAAT 2,5 AY 1.500 TL
3 ORTA ÖNCESİ 40 SAAT 4 SAAT 2,5 AY 1.500 TL
4 ORTA 40 SAAT 4 SAAT 2,5 AY 1.500 TL
5 ORTA ÜSTÜ 40 SAAT 4 SAAT 2,5 AY 1.500 TL
6 İLERİ 40 SAAT 4 SAAT 2,5 AY 1.500 TL

Sınıflarımız maksimum 8 kişiliktir.

Haftada 2 saat yabancı öğretmenle konuşma derslerimiz mevcuttur.

Akıllı tahta sistemi ile görmüş olduğunuz dersler kayıt altına alınmaktadır.

Kaçırdığınız derslerin öğretmen tarafından sınıftaki anlatımı tarafınıza mail atılmaktadır.

Hafta sonu derslerin saatleri öğrencilerin ortak uygun saatlerine göre ayarlanmaktadır.

Randevu sistemi ile kaçırdığınız dersleri telafi etme imkanınız vardır.

Her kur sonunda ve her ünite sonunda testler ve video dersleri vardır.RUSÇA KURS KAMPANYALARI ve ÖDEME KOŞULLARI

1. KUR 2. KUR 3. KUR
600 TL 1+2 KUR 1.000TL 1+2+3 KUR 1.500TL
NORMAL FİYAT İNDİRİMLİ FİYAT İNDİRİMLİ FİYAT

Online Kayıt Formu

Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)