Junior (İlköğretim İngilizcesi)

İlk öğretim öğrencileri için ilköğretim ingilizcesi dersleri, İngilizce bilmenin eğitim ve sosyal yaşamda hayatımıza katacağı sayısız katkıyı bilen, çocuklarının geleceği için doğru adımlar atmak isteyen değerli velilerin önerileri ve uzman eğitmen kadromuzun 10 yılı aşkın tecrübeleri dikkate alınarak tasarlanmıştır.

12 kişilik sınıflarda pratik ve eğlenceli tekniklerle çocuklar için ingilizce kursu daha verimli hale getiriyoruz. Hem derslerine yardımcı olmayı hem de geleceklerine yapacakları en önemli yatırımı başarıya dönüştürmelerini hedefler.

Portakal Yabancı Dil Merkezi olarak çocuklara, İngilizce kısa hikaye öğretileri, sahne oyunları, çocuk korosu gibi renkli aktiviteler eşliğinde yeni bir dili öğrenip yeni bir kültürle tanışma imkanı sunarken sosyal gelişimlerini sağlamaya da katkıda bulunuyoruz.

Portakal Yabancı Dil Merkezi genel Almanca ve iş Almancası eğitiminin yanında Almanca Aile Birleşimi Kursu eğitimi de sunmaktadır. Almanca Aile Birleşimi eğitim programları 2 kurluk eğitimden oluşmaktadır. Almanya Aile Birleşimi (FAMİLİEN ZUSAMMENFÜHRUNG) , Almanya’da yaşayan veya uzun süreli oturum hakkı olan biriyle evlenen Türk vatandaşlarının “Aile Birleşimi Vizesi” alıp Almanya’ya gidebilmesi için Almanca Dil Şartı Goethe Enstitüsü tarafından yapılan almanca aile birleşimi dil sınavı’na girmeniz gerekiyor. Kullanılan materyaller ve eğitim sistemi metodu bu sınavda başarılı olmanıza yönelik tasarlanmıştır.

Online Kayıt Formu

Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)