Almanca Öğrenmek ve Almanca Materyaller

Almanca Dil merkezleri alanına 2000 yılında adım atan portakal yabancı dil merkezi İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dillerinde eğitim vermektedir. İstanbul Anadolu Yakasında Kartal’da dil eğitimleri hizmetlerini sürdüren portakal yabancı dil merkezi verdiği eğitimin yanında sosyal yaşam alanında da birçok aktivite düzenlemektedir.

Herhangi bir seviye gözetmeden her öğrenciye aynı kalitede eğitim sunan ve öğrenmek istedikleri dil de öğrencilerin akıcı ve düzgün bir şekilde konuşmalarını sağlamak için kaliteli eğitim vermektedirler. Öğrenmek istenilen dilde sadece grameri öğrenmek portakal yabancı dil merkezi için yeterli görülmemekte ve akıcı konuşmayı öğretmek temel hedefleri arasında bulunmaktadır. Gramerin önemli olduğu kadar öğrenilen dilin akıcı ve düzgün bir şekilde konuşulabiliyor olması da çok önemli bir husustur.

Dil merkezinde yabancı dil alanlarında profesyonelleşmiş kadrosu ve 12 kişilik sınıfları, teknolojik donanımları sayesinde öğrencilerin kolay ve kaliteli eğitim almasında yardımcı olmaktadırlar. YDS, TOELF, KPDS, ÜDS ve diğer dil yeterlilik sınavlarına dil alanında uzman kişiler tarafından eğitim aldırılır ve başarı seviyesi en üst noktalara taşınmaktadır.

İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca gibi birçok dil de eğitim veren portakal yabancı dil merkezinde Almanca dilinde eğitim görmek isteyen öğrenciler için alanında uzmanlaşmış Almanca öğretmenler ile almanca dil kursu verilmektedir. Ayrıca alacağınız eğitimleriniz 12 kişilik sınıflarda yüksek teknolojik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir. Almanca Materyaller ise Scrhitte Plus ve Ein Ungewöhnlicher Diebstahl’dir.


Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)