Arapça Kursu için Doğru Adres!

Yeni Dönemin Gözde Dili Olacak Arapça İçin En Doğru Adres

Yasal düzenlemelerle devletin desteklediği Osmanlıca’nın en temel birleşim dillerinden olan Arapça, yen dönem dillerin içinde en gözde olacak diller arasında yerini almaktadır. Bunların haricinde, Arap ülkeleriyle iş yapan firmaların, çalışanları açısından Arapça dili bilmeleri oldukça önem arz etmektedir. Birçok ticari ilişkiler kurulan ülkeleri açısından, doğru iletişim ve en uygun iş imkanları açısından her geçen gelişen Arapça öğrenme isteği, en iyi öğretmen kadrosu ve sistematik eğitim şartlarıyla, Portakal English Dil Merkezi, Arapça Kursu alanında en iyi sıralara getirmiştir. Ayrıca, teknoloji ilerledikçe, dünyanın her noktasıyla iş ilişkileri kurulması, dil eğitimi konusundaki hassasiyeti de arttırmıştır.

Arapça Kursu için Doğru Adres!

Kendine farklılık yaratarak, sektörde herkesin bir adım önüne geçmeyi düşünenlerin uğrak noktası olan Portakal English Dil Eğitim Merkezi, “Kur’an-ı Kerim Arapçası Öğrenmek istiyorum” diyenler için iyi bir rehber konumundadır. Her seviyeden kişilere özel çalışma ve arapça konuşma sınıflarıyla, her öğrencisiyle özel olarak ilgilenen ve en iyi eğitim şartlarını sunan firmamız, 15 yıllık deneyim, kaliteli eğitim ve hizmet anlayışından ödün vermeyerek rakipleri geride bırakmış durumda.

Kur’an-ı Kerim’i Anlayaran Okumak İster misiniz?

Arapça dilini öğrenmek isteyenlerin, kişisel ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş Genel Arapça Kursu için 6 kurluk bir eğitim programı düzenlenmiştir. Pratik olarak kullanma kolaylığı sağlayacak Arapça ile gerek konuşma gerekse iş dünyasında kullanılmasına yardım edecek olan iş Arapçası için verilen bu eğitim programıyla, kısa sürede konuşma pratiği oluşturulabilmekte ve buna yönelik çalışmalar hedeflenmektedir. 8 kişilik sınıflarda verilen eğitim ile yeni bir dil öğrenmenin en keyifli yolu bu eğitim merkezinden geçmektedir.

Arapça Kurslarımız


Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)