İngilizcenin Pekiştirilmesi Adına Aktiviteler

İngilizcenin Pekiştirilmesi Adına Aktiviteler

Dünya’nın vazgeçilmez lisanı arasında yerini alan İngilizce ülkemizde de önemli bir yere sahip olmuştur. İngilizce lisanı geliştirmek adına çeşitli aktiviteler düzenleyerek İngilizcenizi daha çok geliştirmenize katkı sağlamaktayız. Ücretsiz İngilizce aktiviteler arasında bireylere vermiş olduğumuz hizmetlerin,

English grammer club ( İngilizce dil bilgisi )

English speaking club ( İngilizce konuşma bilgisi )

English video club ( İngilizce video ) gibi aktivitelerin yer aldığını söyleyebiliriz. Bu sayede İngilizce öğrenmek isteyen kişiler ilk aşama da İngilizce dil bilgisi kuralları hakkında detaylı bir bilgiye sahip olarak dil bilgisine uygun İngilizce yazmayı öğrenmektedir. Daha sonra ki aşama ise İngilizce konuşma evresidir. Emin zor gibi gözüken bu aşamada İngilizceyi ana dil gibi konuşamaya dayalı bir eğitim sistemini öğrencilere tabi tutmaktayız. En son ki aşamamız ise İngilizce dili öğrenimini pekiştirmek ve bilinçaltına daha fazla yerleştirmek adına videolar ile İngilizce öğrenimini destekleyerek daha kısa sürede İngilizceyi kavramalarına yardımcı olmaktayız.

Ayrıca İngilizceyi daha iyi öğrenmeleri açısından İngilizce gösterileri ile çocuklarımızın kendini daha fazla geliştirmesine öğrenirken de bir yandan kendilerini yeterince geliştirmelerine zemin hazırlamaktayız. İngilizce branşı konusunda uzmanlık gösteren eğitimciler ile İngilizce öğrenmek isteyen kişiler üzerinde dil eğitimi kaliteli bir şekilde verilmektedir. Aşama aşama ileri seviyeye geçerek İngilizce öğrenimini kısa bir süre zarfı içerisinde geliştirerek İngilizceyi kolay kavramalarına fazlasıyla yardımcı olmaktayız.

 


Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)