Neden Portakal English?

İngilizce, ülkemizde artık bir yabancı dil değil, her alanda bilinmesi gereken bir lisan olarak kabul görüyor. Akademik çalışmalardan iş yazışmalarına, kültürel metinlerden teknolojik metinlere kadar, günlük yaşamımızda uğraştığımız birçok alanda İngilizce bilmek şart. Globalleşen dünyada, evrensel lisan olarak kabul edilen İngilizceyi bilmek, bileni ayrıcalıklı bir yere taşıyacaktır. İngilizce öğrenmek, zannedildiği kadar zor bir uğraş değildir.

İşin uzmanı eğitmenler tarafından, etkili bir çalışma ve okuma programı ile kısa sürede anadil hâline getirilebilir. Eğer İngilizceyi anadil hâline getirmek istiyorsanız Portakal English sizin için doğru yer. Dil öğrenmek, teori ve pratiğin bütünlüğünü gerektiren bir iştir. Gramer bilgisine veya günlük konuşma pratiğine tek başına sahip olmak yetersizdir ve birçok alanda zorluk çıkaracaktır.

Özellikle YDS, TOEFL, KPDS gibi akademik yeterlilik sınavlarında kullanılan İngilizce, gündelik hayatta kullanılandan çok farklıdır. Portakal English’in farkı teori ve pratiği bir arada harmanlayarak, anadili İngilizce olan veya bu dilde uzmanlaşmış eğitmenleriyle etkili bir dil öğretim hizmeti vermesidir. İş İngilizcesi, akademik İngilizce, çocuklar için İngilizce gibi farklı eğitim programları bulunan Portakal English, yabancı dil kursları konusunda en iyi kaynakları kullanarak, İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşma ve düşünme yeteneği kazandırmayı amaçlamaktadır.

Portakal English, 15 yıllık eğitim tecrübesi ile İstanbul, Kartal’da İngilizce alanında eğitim veren birçok kurs gibi geçici çözümler yerine dilin anadil gibi yerleşmesini amaçlar, Neden Portakal English sorusunun cevabı bu eğitim anlayışında gizlidir.


Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)