Özel İngilizce Kursu

İngilizce Özel Ders

Günümüzde en etkili ders çalışma tekniklerinden birisi de özel derstir. Öğrenci ve öğretmen birebir ders tekniklerini konuşabilme, yorumlayabilme ve eksik yanların daha net analiz edilmesini kolay olmasından dolayı ingilizce özel ders başarılı bir eğitim süreci için gereklidir.

Birebir İngilizce Özel Dersi

Normal şartlarda kalabalık ortamda öğrenci çekimser davranabilme ve yeteri kadar kendini derse verememe sorunları ile karşılaşabilir. Bu sorunların en iyi tekniklerle giderilmesi açısında birebir İngilizce dersi vermekte ve öğrenciye verimli bir ders programı çizelgesi hazırlayarak İngilizceyi en kısa sürede kavramasına yardımcı olmaktayız. Öğrencinin kolay der5se odaklanmasını ve eksik yanlarını keşfederek eksikliklerin kısa zaman içerisinde giderilmesine yardımcı olmaktayız. Bu sayede öğrenci İngilizce dersini ezberleme yöntemine başvurmadan anlama yoluna yönelecektir.

Özel İngilizce Kursu

İlk eğitim aşamamız ilgilice yazma tekniği, İngilizce kavram bilgisi ve son aşamada ise İngilizce hocalar tarafından İngilizce lisanını rahat konuşulabilmesi adına iyi bir eğitim sürecine öğrenci tabi tutulmaktadır. Bu sayede dünyanın en önemli dili olan İngilizceyi öğrenerek hem yazmayı hem de konuşmayı öğrencilerimizi başarabilecektir.

Yabancı dil özel ders, özel hocalar eşliğinde karşılıklı olarak verilerek kısa zaman sonucunda öğrencinin İngilizceyi ana dili gibi bilecek kapasiteye gelebilmesi sağlanmaktadır. Ders program aşamamız hafta içi ve hafta sonu olarak belirlenmekte ve öğrencilerin diledikleri vakitlerde uzman hoca eşliğinde İngilizce eğitimi verilmektedir. Öğrencilere günlük konuşma, testler ve teknikler ile İngilizceyi harmanlamasına ve en iyi şekilde kavramasına yardımcı olmaktayız. İstanbul ilinde İngilizce özel ders veren Portakal English Yabancı Dil kursuna bekliyoruz.


Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)