Rusça Dil Kursları

Rusça Dil Kursları için Portakal English Dil Merkezi

Rusça kökeni çok eski tarihlere dayanan bir kültür dilidir. Sovyetler döneminden kalma bir dil olduğu için bugün birçok ülkede bu dil kullanılmaktadır. Ayrıca Birleşmiş Milletler’in resmi dilleri arasında yer alır. Gerek politika, gerek kültür gerekse iş dünyası ve eğitim konusunda bugün birçok insan tarafından öğrenilmek istenilen bir dildir.Rusça dil kursları almak istiyorsanız paranızı boşa harcamayın. 15 yıllık eğitim tecrübesi ile Portakal Dil Kursları hizmetinizde.

Bu bakımdan Rusça dil kursları önemli bir yere sahiptir. Edebiyat tarihine baktığımızda birçok önemli klasiğin bu dilde yazılmış olduğunu görürüz. Aynı şekilde bilim çalışmalarına göz attığımızda da bu konuda yapılan araştırmalarda ve gelişmelerde ön planda olduğu ortaya çıkar.

Bugün Rusça dil kursları oldukça talep edilen bir kurs haline gelmiştir. Taleplere göre pratik Rusça ya da iş Rusçası sınıfları açılabilmektedir. Her grubun ihtiyaçları doğrultusunda o sınıfa göre bir eğitim programı düzenlenir. 6 kurluk hazırlanan ve 8 kişilik sınıflarda eğitim hizmeti verilir. Eğitimler Rus ve Türk eğitmenler aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu dili öğrenirken ayrıca Rus kültürü ve Rusya’daki sosyal yaşam hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Rusça başlangıçta size zor gelebilir. Bunun nedeni farklı bir alfabeye sahip olmasıdır. Alfabeyi öğrendikten sonra bu dile kolaylıkla aşina olma imkanı bulacaksınız. Bunu yapabilmek de ancak bir kurs ile mümkün olacaktır. Alanında uzman hocalar tarafından gayet elverişli sınıf ortamlarında düzenlenen Rusça dil kursu ile bu dili hem sevecek hem de hızla öğreneceksiniz.


Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)