Rusça Kursu – Rusca Kursları – Rusça Kursları İstanbul

Rusça Kursu – Rusca Kursları

Geçmişinden güç alarak yeni gelişimlere açık bir dil olan Rusça özellikle uluslararası gereksinimleri karşılamak amacıyla tercih edilmektedir. Gelişmiş ve zengin bir dil olan Rusça dünyada kültü ve bilim alanında oldukça önemli bir yere sahiptir.

Uluslararası bilim dünyasında bilim dili olarak kendini göstermektedir. Televizyon, radyo, uydu ve internet üzerinden İngilizceden sonra en fazla kullanılan dillerden biri haline gelmiştir. Uluslararası ilişkiler ve devlet ilişkilerinde kullanılan ortak bir dildir. Bağımsız Devletler Topluluğundan oldukça önem kazanmıştır. Kültürler arasında diyalogun sağlanmasından önemli bir yere sahip olan Rusça dilini öğrenmek ise oldukça kolay. Pratik Rusça veya iş dili olarak düzenlene Rusça Kursu ile kolayca öğrenebilirsiniz.

Rus ve Türk öğretmenler tarafından anlatılan konular konuşma pratikleri ile de pekiştirilmektedir. Öğrencilerin konulara daha rahat odaklanabilmesi amacıyla sınıflar 8 kişilik olarak düzenlenmiştir. Kısa sürede Rusçayı öğrenebilmenizi sağlayan rusça kursu fiyatları ise oldukça uygundur. Başlangıç, temel, orta öncesi, orta, orta üstü ve ileri düzey seviyelerde eğitim verilmektedir.

Toplam 2.5 ay süren Rusça Kursu ücretleri ise 600,00 TL’dir. Kurs süresince toplam 60 saat ders görülmektedir. Haftalık ders saati ise 6 saattir. Kursta gramer ve kelime bilgisiyle birlikte okuma, yazma, konuşma ve anlama dersleri de verilmektedir. Rusça konuşarak pratik yapıp, kitap okuyabileceğiniz sınıflarda ayrıca video ve kasetleri dinleyerek telaffuz yeteneğinizin gelişmesi sağlanacaktır.


Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)