Rusça Kursu Fiyatları

Rusça Öğrenmek Artık Çok Kolay

Bugün Rusça kursu oldukça talep edilen bir kurs haline gelmiştir. Taleplere göre günlük, pratik Rusça ya da iş Rusçası sınıfları açılabilmesinin yanında her gruba gereksinimlerine bakarak ona göre bir eğitim programı düzenlenir. 6 kurluk hazırlanan ve 8 kişilik sınıflarda eğitim hizmeti verilir. Sınıflar oldukça öğrenmeye elverişlidir.

Kurs fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kurumun web sitesini incelemek mümkündür. Kurslar, başlangıçta ileriye kadar 6 kur haline düzenlenir. Her bir kurs 2,5 ay sürmektedir. Haftalık ders saati ise 6 saat olarak belirlenmiştir.

Rusça kursu fiyatları ise şöyledir: Tüm kurların fiyatları 600,00 TL’dir. Bu fiyatların içinde akıllı tahta sistemi ile eğitim, gidilemeyen dersler olduğunda dersin maile atılması, hafta sonu ders saatlerinin sınıfın ortak kararına gör ayarlanması, haftada 2 saat yabancı öğretmenle konuşabilme, 256 saat eğitim sonunda MEB onaylı sınava girme hakkı, her kur sonunda testler ve video derslerinin olması gibi birçok hizmet vardır. Ayrıca online kayıtta %5 indirim bulunmaktadır. Yine 2 kur alacağını söyleyen müşterilere fiyat 1000 TL iken, 3 kur alacaklara ise bu fiyat 1500 TL olmaktadır. Bu indirimli fiyatlar birden fazla kurs alanlar için geçerlidir. Her kur sonunda nasıl bir seviyeye geleceğinizi, neler konuşup öğrenebileceğinizi inceleme imkanınız vardır.  Bu dili öğrenirken ayrıca Rus kültürü ve Rusya’daki sosyal yaşam hakkında da bilgi sahibi olabilme imkanınız vardır.

 


Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)