Rusça Kursu İstanbul

Kartalda Rusça Kursu

Rusça öğrenmek isteyenlerin sayısı son zamanlarda artış göstermektedir. Nedenine gelince; Rusya’dan gelen turist sayısının hayli yüksek olması ve buna paralel olarak da Rusya ile yapılan dış ticaret hacminin artmasıdır.

Son günlerde Rusya devlet başkanı ile de yapılan birçok anlaşma da bunun bir göstergesidir. Bunun için Rusça dil bilen elemana aşırı ihtiyaç olacağından Kartal’daki Rusça Kursları Rusça eğitimini profesyonelce vermektedir. Bu kurslar Rus ve Türk eğitmenler tarafından verilmektedir. Dil kursunun yanında Rusya’daki sosyal yaşam tarzı ve kültürü ile ilgili bilgiler de verilmektedir. Rusya bilim alanında dünyada önde olan ülkelerden olması vasfı ile Rusça dili bilim dili olarak da kullanılmaktadır. Son zamanlarda Rusça kursu gören akademisyen sayısı da artmaktadır.

Rusya bağımsız ülkelerinde mastır ve doktora gibi eğitimler alan akademisyenlerimiz de vardır. Bu nedenle Rusça dili çok rağbet görmeye başlamıştır. Kartal’da Rusça Dil Kursu almak isteyenler 8 kişilik sınıflarda özel eğitime tabi tutulmaktadırlar. Kurs boyunca gerek duyulan konulara odaklanarak eğitimler verilmektedir. Gruplar bilgi seviyelerine göre belirlenmektedir. Rusça kursları başlangıç seviyesinden olmak üzere ileri seviyeye kadar 6 kurdan oluşmaktadır. Kaçırdığınız kurların eğitimini de ayrıca almanız mümkün bulunmaktadır. Temel gramer kullanılarak öğrenilen Rusçayı günlük hayatınızda kullanacağınız kelime ve cümleler ile hem konuşarak ve hem de yazarak öğrenmeniz mümkündür. Dil öğrenmek dünyaya açılabilmektir.

Eski Sovyetlerden ayrılan bağımsız devletler topluluğunun tamamı Rusça konuşmaktadır. Buralara seyahat etmeniz durumunda hepsinde bu dili kullanmanız mümkün olacaktır.

 


Yazıyı Değerlendirmeyi Unutmayın!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz bir değerlendirme bulunmuyor)